JUSTINA ZELIONKAITĖ DAMBRAUSKIENĖ

PSICHOLOGĖ

PASKAITA: Šeima, santykiai ir meilė

  Paskaita ,,Šeima, santykiai ir meilė'' yra viena iš lytiškumo ugdymo temų skirtų 9-12 klasių mokiniams. Paskaitos metu siekiama jaunuoliams parodyti šeimos žmogaus gyvenime ir gerų santykių su aplinka bei savimi pačiu svarbą. 
 
  Kadangi kiekvienoje šeimoje yra mažesnių ar didesnių problemų, dažnai vaikai jas suvokia kaip neišsprendžiamas arba kaip ,,nuosprendį''. Taip pat dažnai vaikai lūkesčius dėl pokyčių šeimoje projektuoja į ne tuos asmenis. Paskaitos metu apžvelgiamos dažniausiai pasitaikančios klaidingos vaikų nuomonės apie santykius šeimoje bei problemų sprendimo būdai.  Todėl paskaita yra ne tik suteikianti žinių, bet ir gali veikti terapiškai. 
 
  Paskaitos metu jaunuoliams pateikiama informacija yra naudinga kaip  vaikams ir kaip būsimiems suaugusiems žmonėms, kurie kurs šeimą. Jie gaus informacijos apie efektyvų santykių kūrimą, bei kas yra meilė ir kaip ji reiškiama.
 
  Paskaita paruošta taip, kad klausytojai kuo daugiau išgirstų ir suprastų. Joje gausu pavyzdžių, rekomendacijų, praktinių užduočių,  skatinama diskusija.

PASKAITOS TEMA: Šeima, santykiai ir meilė.

 

TRUKMĖ:  60-70 min.

 

KAM SKIRTA: 9- 12 kl. mokiniams.

 

VIETA: mokykla, darželis ar kita paskaitai tinkama vieta visoje Lietuvoje.

 

DALYVIŲ SKAIČIUS: neribojamas.

 

KAINA: Kauno m. 90 eur., kituose miestuose - sutartinė.

 

PASKAITOS AUTORĖ IR LEKTORĖ: psichologė Justina Zelionkaitė Dambrauskienė

 

Paskaitoje sužinosite:

  • Kas yra šeima?

  • Problemos kylančios šeimoje.

  • Kodėl tarpusavio santykiai svarbiausi gyvenime?

  • Romantiniai santykiai - ką svarbu žinoti?

  • 5 meilės kalbos.

Norite užsisakyti paskaitą?

ATSILIEPIMAI

,,Alantos gimnazijoje lankėsi psichologė Justina Zelionkaitė. I - IIg klasių mokiniams psichologė skaitė paskaitą tema ,,Šeima,  santykiai ir meilė''. Paskaitos metu paliesta įsimylėjimo, meilės, poros santykių, šeimos temos. Taip pat kalbėta apie merginos ir vaikino vaidmenį tarpusavio santykiuose. Diskusijose apie šeimą, jos modelį, patyčias, smurtą šeimoje aktyviai dalyvavo mokiniai. Pasiklausius paskaitos , manau, visi suprato, kad pirmiausia reikia išmokti gyventi visavertį gyvenimą pačiam su savimi, nededant vilčių į išsvajotąjį partnerį, tarsi visas gyvenimas ir laiminga ateitis priklausytų tik nuo jo.'' Sveikatos priežiūros specialistė
 

 

TEL. +370 675 15077  |  EL. PAŠTAS: zelionkaite.justina@gmail.com  |  Kaunas

  • Facebook Clean
  • White Instagram Icon

SUSISIEKITE SU MANIMI

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now